| نوع | تیر برشی |
|---|---|
| هیسترزیس | ± 0.02% FS، ± 0.03% FS، ± 0.05% FS |
| مقاومت عایق | ≥5000MΩ |
| دقت | 0.02٪ FS، 0.03٪ FS، 0.05٪ FS |
| مقاومت خروجی | 700Ω±5Ω |
| محدوده | 10kgf 20kgf 50kgf 70kgf |
|---|---|
| قطر | 20 میلی متر |
| خروجی رتبه بندی شده | 1.5±20% mV/V |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
| درخواست | تجهیزات توزین الکترونیکی |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
|---|---|
| مقاومت خروجی | 350±10Ω |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| خطای جامع | ≤±0.5٪ |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| غیر خطی بودن | ≤±0.02% FS |
| تحریک توصیه شده | 10 ولت |
| از نمره دفاع کن | IP67 |
| درخواست | توزین صنعتی |
| ولتاژ تحریک | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| ویژگی | دقت بالا |
| سیگنال خروجی | آنالوگ (mV/V)، دیجیتال (RS485، CAN) |
| طول کابل | 10-15 متر |
| محدوده اندازه گیری | 1-50 تن |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
|---|---|
| مقاومت خروجی | 350±10Ω |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| مواد | آلیاژ AL |
| خطای جامع | ≤±0.5٪ |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | 10 ولت DC |
| مادی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |