| Model | BF-BA Series |
|---|---|
| Hysteresis | ±0.05% Full Scale |
| Service | Custom |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Usage | Load Cell Sensor |
| Usage | Load Cell Sensor |
|---|---|
| Silicon | 4.7×0.22×0.02 |
| Measurement Range | 0-1000 Microstrain |
| Model | BF-BA Series |
| Operational Temperature | -20~+80℃ |
| هیسترزیس | 0.05% ± |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری | 0-1000 میکرواسترین |
| دمای عملیاتی | -20 تا 80 درجه سانتیگراد |
| استفاده | سنسور لودسل |
| مواد حامل | فنولیک آلدهید / پلی آمید / اپوکسی |
| هیسترزیس | 0.05% ± |
|---|---|
| محدوده اندازه گیری | 0-1000 میکرواسترین |
| دمای عملیاتی | -20 تا 80 درجه سانتیگراد |
| استفاده | سنسور لودسل |
| مواد حامل | فنولیک آلدهید / پلی آمید / اپوکسی |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| مواد | فولاد یا آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ویژگی | حسگر فشار میکرو |
| مواد حامل | آلدهید فنولیک/پولیامید/اپوکسی |
| دمای کار | -20 تا 80 درجه سانتیگراد، |
| دمای عملیاتی | - 20 تا 80 درجه سانتیگراد |
| حفاظت از آب | IP67 |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 650/350±5Ω |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
|---|---|
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| ظرفیت | 10، 20، 50، 100، 200، 500، 1000 نیوتن |
| خروجی | 2 mV/V |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |