| مشخصات کابل | φ5 |
|---|---|
| کابل | φ5، 2 متر |
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتی گراد |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| مدل | SPA-05 |
| ولتاژ تحریک | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| ویژگی | دقت بالا |
| سیگنال خروجی | آنالوگ (mV/V)، دیجیتال (RS485، CAN) |
| طول کابل | 10-15 متر |
| محدوده اندازه گیری | 1-50 تن |
| حساسیت | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| محدوده درجه حرارت | -10+60 ℃ |
| مقاومت خروجی | 700Ω±5Ω |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| ویژگی | عملکرد قابل اطمینان |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
|---|---|
| مقاومت خروجی | 350±10Ω |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| خطای جامع | ≤±0.5٪ |
| ویژگی ها | دقت بالا عملکرد خوب |
|---|---|
| تکرار | ≤0.01% FS |
| دمای کار | -10 ℃-60 ℃ |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
| ولتاژ تحریک | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| ویژگی | دقت بالا |
| سیگنال خروجی | آنالوگ (mV/V)، دیجیتال (RS485، CAN) |
| طول کابل | 10-15 متر |
| محدوده اندازه گیری | 1-50 تن |
| ویژگی ها | دقت بالا عملکرد خوب |
|---|---|
| تکرار | ≤0.01% FS |
| مقاومت عایق | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| دمای جبران شده | -10-50 ℃ |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
| سفارشی | قابل قبول |
|---|---|
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| استفاده | مبدل اندازه گیری وزن |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| ویژگی ها | دقت بالا عملکرد خوب |
|---|---|
| تکرار | ≤0.01% FS |
| دمای کار | -10 ℃-60 ℃ |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
|---|---|
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| ظرفیت | 10، 20، 50، 100، 200، 500، 1000 نیوتن |
| خروجی | 2 mV/V |