| نوع | تیر برشی |
|---|---|
| هیسترزیس | ± 0.02% FS، ± 0.03% FS، ± 0.05% FS |
| مقاومت عایق | ≥5000MΩ |
| دقت | 0.02٪ FS، 0.03٪ FS، 0.05٪ FS |
| مقاومت خروجی | 700Ω±5Ω |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| حفاظت از آب | IP67 |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 650/350±5Ω |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| حساسیت | 2.0±0.2 mV/V |
|---|---|
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتی گراد |
| استفاده | مبدل اندازه گیری وزن |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| غیر خطی بودن | ≤±0.02% FS |
| تحریک توصیه شده | 10 ولت |
| از نمره دفاع کن | IP67 |
| درخواست | توزین صنعتی |
| از نمره دفاع کن | IP67 |
|---|---|
| ظرفیت | 10T-100T |
| درخواست | توزین صنعتی |
| مدل | CR-03 |
| غیر خطی بودن | ≤±0.02% FS |
| مواد | فولاد آلیاژ |
|---|---|
| غیر خطی بودن | ≤±0.02% FS |
| تحریک توصیه شده | 10 ولت |
| از نمره دفاع کن | IP67 |
| درخواست | توزین صنعتی |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
|---|---|
| مقاومت خروجی | 350±10Ω |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| مواد | آلیاژ AL |
| خطای جامع | ≤±0.5٪ |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| دقت | 0.02% FS |
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| طول کابل | 2-3 متر |
| مدل | SPA-01 |