مدل:ZNJ-103
ویژگی ها:
1. این دستگاه از گیج کرنش مقاومتی یکپارچه با مدار استفاده می کند که دقیق، پایدار و دارای محدوده اندازه گیری وسیعی است.
2. اندازه گیری استاتیک با ظرفیت متوسط، آسان برای نصب.
3. یک سر با کلید (یا کلید مربع خارجی) و سر دیگر با اتصال فلنجی.
کاربرد:
ابعاد: میلی متر
![]()
مشخصات:
| پارامترها | مشخصات |
| ظرفیت | 0~20,50,100,200,300,500,1000Nm |
| خروجی نامی | 1.5+10% mV/V |
| تعادل صفر | ±1%FS |
| غیر خطی بودن | +0.1-0.3%FS |
| پسماند | ±0.05%F.S |
| تکرارپذیری | 0.05%F.S |
| خزش | 0.03%F.S/30min |
| تأثیر دما بر خروجی | 0.03%F.S/10℃ |
| تأثیر دما بر صفر | 0.03%FS/10℃ |
| امپدانس ورودی | 350/750±10Ω |
| امپدانس خروجی | 350/700±50Ω |
| فرکانس پاسخ | 100μS |
| عایق | ≥5000MΩ/100V |
| تحریک توصیه شده | 10V(DC) |
| محدوده دمای جبران شده | -10 ~ 60℃ |
| محدوده دمای عملیاتی | -20 ~ 65℃ |
| بار اضافی ایمن | 150%F.S |
| بار اضافی نهایی | 200%F.S |
| اندازه کابل | φ5.2 x 3 m |
| کد رنگ کابل | ورودی قرمز (+)، مشکی (-) خروجی سبز (+)، سفید (-) |
| جنس | فولاد ضد زنگ/فولاد آلیاژی |