| ماده | فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| حفاظت از آب | IP66 |
| نام محصول | جعبه بارگذاری سلول |
| مدل | JP-02 |
| جزئیات بسته بندی | 10 عدد در هر کارتن |
| نام محصول | سلول مقیاس بار الکتریکی |
|---|---|
| ظرفیت | 100 کیلو بایت |
| ویژگی | ساخت و ساز فولاد آلیاژی، هیدرولیک جوش داده شده، ضد آب |
| کاربرد | مقیاس کامیون، وزن پل |
| زمان تحویل | 25-30 روز |
| نام محصول | بار لوازم جانبی سلول |
|---|---|
| مدل | JP-01 |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
| ویژگی | ساختار پوسته ضد آب |
| جزئیات بسته بندی | 1 واحد در هر جعبه، 20 عدد در هر کارتن |
| Certifications | NTEP, OIML |
|---|---|
| Theroy | Load Cell |
| Static Accuracy | ±0.1% |
| Division | 5kg |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| حفاظت از آب | IP67 |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 650/350±5Ω |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
|---|---|
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| ظرفیت | 10، 20، 50، 100، 200، 500، 1000 نیوتن |
| خروجی | 2 mV/V |
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| دقت | 0.02% FS |
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| طول کابل | 2-3 متر |
| مدل | SPA-01 |
| مشخصات کابل | φ5 |
|---|---|
| کابل | φ5، 2 متر |
| دمای کار | -20 تا +60 درجه سانتی گراد |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| مدل | SPA-05 |
| ولتاژ تحریک | 5VDC / 10VDC |
|---|---|
| ویژگی | دقت بالا |
| سیگنال خروجی | آنالوگ (mV/V)، دیجیتال (RS485، CAN) |
| طول کابل | 10-15 متر |
| محدوده اندازه گیری | 1-50 تن |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |