| ماده | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| نوع بار بار | نوع تک نقطه |
| خروجی | 2mv / v |
| حفاظت از آب | IP65 |
| دقت استاندارد | OIML C3 |
| ماده | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| خروجی | 2mv / v |
| طول کابل | 2-3 متر |
| کاربرد | مقیاس پایه |
| حفاظت از آب | IP65 |
| مواد | فولاد |
|---|---|
| ظرفیت | 500-20000 کیلوگرم |
| خروجی | 3mv/v |
| دقت | C3 |
| طول کابل | 3-10 متر |
| حفاظت از آب | IP67 |
|---|---|
| امپدانس ورودی | 650/350±5Ω |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| خطی بودن | 0.2٪ FS |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| تکرار | ≤0.01% FS |
| هیسترزیس | ≤0.02% F.S. |
| Static Accuracy | ±0.1% |
|---|---|
| Dynamic | ≤5km/h |
| Output Signal | 1mv,1,5mv |
| Use | Weighing For Truck Axles |
| Model | TS-07 |
| ماده | آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت | 100-1000 کیلوگرم |
| دقت | C2 / C3 |
| طول کابل | 2-5 متر |
| کاربرد | مقیاس وزن |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
|---|---|
| اثرات حرارتی بر خروجی | ± 0.001٪ مقیاس کامل / درجه فارنهایت |
| حساسیت | 2.0±10% mV/V |
| ظرفیت | 10، 20، 50، 100، 200، 500، 1000 نیوتن |
| خروجی | 2 mV/V |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |