| سفارشی | قابل قبول |
|---|---|
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| استفاده | مبدل اندازه گیری وزن |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع تغذیه | 10 ولت DC |
| مادی | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
|---|---|
| دما | -20-60 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
|---|---|
| استفاده | مبدل اندازه گیری وزن |
| مشخصات کابل | φ5.5 |
| کابل | φ5، 2 متر |
| سفارشی | قابل قبول |
| از نمره دفاع کن | IP67 |
|---|---|
| ظرفیت | 1T-70T |
| برنامه | توزین صنعتی |
| مدل | PR-01 |
| غیر خطی بودن | ≤±0.02% FS |
| نوع | تیر برشی |
|---|---|
| هیسترزیس | ± 0.02% FS، ± 0.03% FS، ± 0.05% FS |
| مقاومت عایق | ≥5000MΩ |
| دقت | 0.02٪ FS، 0.03٪ FS، 0.05٪ FS |
| مقاومت خروجی | 700Ω±5Ω |
| حساسیت | 2.0±0.05mV/V |
|---|---|
| محدوده درجه حرارت | -10+60 ℃ |
| مقاومت خروجی | 700Ω±5Ω |
| حداکثر تحریک | 15 ولت |
| ویژگی | عملکرد قابل اطمینان |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Hysteresis | ≤0.02%F.S. |
| Repeatability | ≤0.01%F.S. |
| Linearity | 0.2 %FS |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |