| نام محصول | بار لوازم جانبی سلول |
|---|---|
| ارزش اسمی | 1mg-20kg |
| حساسیت | 0.07-0.005 |
| ماده | فولاد ضد زنگ |
| زمان تحویل | 15-20 روز |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
| اندازه کابل | φ5.0x3000mm |
|---|---|
| مدل | SS-02 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| وزن | 0.5 کیلوگرم |
| استفاده | ترازو جرثقیل |
| Features | High Precision Good Performance |
|---|---|
| Capacity | 1-30t |
| Operating Temperature | -10 ℃-60 ℃ |
| Temperature Effect On Zero | ≤0.02%F.S./10℃ |
| Insulation Resistance | ≥5000 M Ω(100VDC) |
| سفارشی | قابل قبول |
|---|---|
| مقاومت ورودی | 400±10Ω |
| استفاده | مبدل اندازه گیری وزن |
| دمای جبران شده | -10 درجه سانتیگراد تا +40 درجه سانتیگراد |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| نصب | سوراخ گره دار M3 |
|---|---|
| مقاومت خروجی | 350±10Ω |
| کلاس حفاظت | IP65 |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم |
| خطای جامع | ≤±0.5٪ |
| ویژگی ها | دقت بالا عملکرد خوب |
|---|---|
| تکرار | ≤0.01% FS |
| دمای کار | -10 ℃-60 ℃ |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
| ویژگی ها | دقت بالا عملکرد خوب |
|---|---|
| تکرار | ≤0.01% FS |
| دمای کار | -10 ℃-60 ℃ |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
| مدل | SPA-01 |
|---|---|
| مشخصات کابل | φ5 |
| منبع برق | 10 ولت DC |
| کابل | φ5، 2 متر |
| دقت | 0.02% FS |
| مواد | فولاد آلیاژی یا آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| خطی بودن | 0.2٪ FS |
| نوع نصب | پایه پیچ |
| تکرار | ≤0.01% FS |
| هیسترزیس | ≤0.02% F.S. |